Навчання, подія

Онлайн курси

Внесення інформації в ЕСОЗ щодо вакцинації (5 балів БПР)

3 Серпня 2023 - 03 Серпня 2024

Оголошуємо про старт онлайн-курсу на платформі Академії НСЗУ – «Внесення інформації в ЕСОЗ щодо вакцинації».
Завдяки цьому навчальному курсу ви зможете сформувати розуміння процесу й основних вимог для коректного ведення електронних медичних записів при проведенні або не проведенні вакцинації на рівні первинної або спеціалізованої медичної допомоги та при фіксації історичних (анамнестичних) даних про вакцинацію.
Навчання важливо пройти:
● лікарям первинної медичної допомоги;
● лікарям-педіатрам та лікарям-неонатологам пологових, неонатальних відділень та дитячих лікарень;
● середньому медичному персоналу, залученого до вакцинації;
● лікарям, які надають спеціалізовану медичну допомогу, у випадках проведення щеплень за екстреними показаннями, зокрема лікарям приймальних відділень та лікарям-ортопедам-травматологам.
Отримані у цьому курсі знання дозволять вносити коректні дані, які зможуть бути використані у клінічній практиці лікарів, а також для забезпечення збору актуальних та оперативних даних для ефективного реагування та прийняття рішень як керівниками закладів охорони здоров’я, так і управлінцями.
Навчальний курс складається з двох розділів, інтерактивних завдань, прикладів реальних кейсів, корисних таблиць для завантаження, а також навчальних матеріалів медичних інформаційних систем.
Курс розроблений співробітниками Національної служби здоров’я України спільно з фахівцями ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України”, ДП “Електронне здоров’я” та клінічними експертами за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Після успішного завершення курсу Ви отримаєте сертифікат, який дорівнює 5 балам БПР!

Ще онлайн курси