Правила використання матеріалів Національного порталу з імунізації

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на Національному порталі з імунізації, належать ГС “Коаліція за вакцинацію” та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, новини, інтерв’ю тощо.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Національному порталі з імунізації, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). Для друкованих видань передрук матеріалів Національного порталу з імунізації дозволяється лише за письмової згоди редактора. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на Національному порталі з імунізації, за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил, редакція Національного порталу з імунізації залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.