Бібліотека вакцинації
Оновлена дорожня карта з вакцинації проти COVID-19, підготовлена стратегічною консультативною групою експертів з імунізації (SAGE) Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ). Мова документу - англійська.
pdf, 1 МБПосібник допоможе медпрацівникам ефективніше консультувати батьків з питань вакцинації проти поліомієліту; він містить достовірну інформацію про імунопрофілактики. а також дані з поведінкової науки. Видання розроблено фахівцями Дитячого фонду ООН UNICEF.
pdf, 1 МБВідповіді на найпоширеніші питання про кір та його профілактику шляхом вакцинації. Матеріал підготовлено Unicef Ukraine.
pdf, 1 МБВ зручній наочній формі посібник підсумовує для медичних працівників інформацію з введення вакцин, їхнього збергігання та менеджменту післявакцинальних реакцій. Інформацію підготовлено згідно з глобальними рекомендаціями Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) за сприяння Європейського Бюро ВООЗ, МОЗ України, ЦГЗ України, НСЗУ, Центру розвитку медсестринства МОЗ
pdf, 2 МБГрупа провідних медичних експертів (Ф. І. Лапій, С. О. Дубров, І. М. Волошина) відповідає на найпоширеніші питання про вакцинацію від COVID-19. Ліфлет розроблено за сприяння Міністерства охорони здоров'я України.
pdf, 942 КБКазка-розмальовка в доступній формі пояснює дітям, як працюють вакцини від поліомієліту і чому вони важливі. Книгу виданого з нагоди Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом за сприяння UNICEF та Rotary Україна.
pdf, 14 МББуклет про сезонний грип та його профілактику для пацієнтів. Підготовлений Європейським регіональним бюро ВООЗ в Україні, ГО "Батьки за вакцинацію" та ГО "Платформа здоров'я".
pdf, 585 КББуклет містить інформацію для батьків про вакцинацію від поліомієліту в Україні. Інформацію підготовлено ГО "Батьки за вакцинацію" та Rotary Україна.
pdf, 12 МБПосібник рекомендовано Національною технічною групою експертів з імунізації при МОЗ України (НТГЕІ) до використання для навчання в України (протокол №4 від 14.11. 2017). У навчально-методичному посібнику викладено основнідосягнення в імунопрофілактиці, перспективи розвитку нових вакцин, проблеми, які трапляються в лікарській практиці. Описано методи підвищення безпечності щеплень та моніторингу проведення вакцинації. Наведено джерела антивакцинальної кампанії, показано значення комунікаційної політики для ефективного проведення імунопрофілактики. Детально описано організацію вакцинального процесу, імунопрофілактику окремих інфекцій. Матеріали, наведені в посібнику «Iмунопрофілактика інфекційних хвороб» за редакцією Л.I. Чернишової, Ф.I. Лапія, А.П. Волохи, із точки зору Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики при МОЗ України відповідають сучасним вимогам. Для лікарів-інтернів, слухачів післядипломної освіти, педіатрів, сімейних лікарів, дитячих імунологів, дитячих інфекціоністів і лікарів вузьких педіатричних спеціальностей, а також для студентів вищих медичних навчальних закладів.
pdf, 1 МББуклет містить всю необхідну для батьків інформацію про вакцину БЦЖ. Матеріал підготовлено ГО "Інфекційний контроль в Україні".
pdf, 6 МБКалендар профілактичних щеплень (з урахуванням додаткових щеплень) для медичних працівників та батьків (кольорова версія)
pdf, 3 МБКалендар профілактичних щеплень (з урахуванням додаткових щеплень) для медичних працівників та батьків (ч/б версія для друку).
pdf, 3 МБДовідник містить відповіді на найпоширеніші питання батьків щодо профілактичних щеплень та хвороб, від яких вони захищають. Головний редактор довідника - голова Національної технічної групи експертів з імунізації (НТГЕІ), кандидат медичних наук Федір Іванович Лапій.
pdf, 8 МБКазка-розмальовка для дітей про те, як захиститись від небезпечних інфекцій. Авторка - Олена Кукуєвицька.
pdf, 15 МБКазка-розмальовка в доступній формі розповість про те, навіщо дітлахам потрібно робити щеплення. Авторка - Наталія Рибачик.
pdf, 12 МБ