Про вакцинацію

Національний портал з імунізації покликаний стати унікальним інформаційним хабом, де кожен – від мами, яка планує перші щеплення дитині, до медичного працівника, який безпосередньо займається імунопрофілактикою – зможе знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію. Портал створюється Громадською спілкою “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“.
В розділі “Про вакцинацію” ви можете знайти базову інформацію з імунопрофілактики. Розділ поділяється на такі ключові підрозділи:

Джерела інформації про вакцинацію. Тут можна ознайомитись з широким списком доказових джерел інформацію про вакцинацію (підрозділ постійно поповнюватиметься).

Новини вакцинації. Тут ви зможете дізнатися найсвіжіші новини імунопрофілактики в Україні та в світі.

Бібліотека вакцинації. Тут пересічні громадяни та медичні працівники зможуть знайти брошури, посібники, ліфлети та інші інформаційні матеріали для скачування – як для особистої самоосвіти, так і для використання в медзакладах в роботі з пацієнтами (підрозділ постійно поповнюватиметься; ми зобов’язуємося вказувати джерела інформації).

Групи медичного ризику. Тут можна дізнатись рекомендації з вакцинації для конкретних груп пацієнтів з урахуванням особливостей їхнього стану.

Вакцинація за професіями. Тут можна отримати рекомендації з вакцинації відповідно до роду занять.

Діти. Тут як батьки, так і педіатри зможуть отримати вичерпну інформацію про вакцинацію дітей згідно Національного календаря та поза ним. Також батьки матимуть можливість ознайомитись з життєвими історіями батьків, які прийняли свідоме рішення вакцинувати своїх дітей.

Дорослі. Тут розміщено інформацію про вакцинацію дорослого населення згідно Національного календаря та поза ним.

Вагітні. Тут можна буде дізнатися рекомендації стосовно щеплення вагітних та уточнити, які вакцини можна використовувати при вагітності та коли саме.

Похилий вік. Тут висвітлено рекомендації з вакцинації осіб літнього віку.

Мандрівники, біженці, мігранти. Тут можна дізнатись про особливості організації щеплень внутрішньо переміщених осіб, про особливості вакцинації в інших країнах вимушених переселенців та про рекомендації з додаткової вакцинації у випадку візиту чи переїзду до іншої країни.

Маєте пропозиції щодо наповнення порталу? Надсилайте їх на електронну пошту editor@vaccine.org.ua