Навчання, подія

Онлайн заходи

Діагностика й лікування вірусних гепатитів: досягнення, виклики та найкращі практики

21 Липня 2023
15:00 - 17:00

Вебінар організовано Центром громадського здоров’я МОЗ України у співпраці з проєктом Твоя сімейна лікарка

У навчальній зустрічі участь візьмуть:
Ігор Кузін, заступник міністра, головний державний санітарний лікар України;
Ірина Іванчук, начальниця відділу управління та протидії вірусним гепатитам та опіоїдної залежності Центру громадського здоров’я МОЗ України;
Оксана Мусієнко, голова громадської спілки «Твій сімейний лікар».

Спікерки та спікер на заході:
Доктор медичних наук, професор кафедри терапії, інфекційних хвороб та дерматовенерології післядипломної освіти НМУ імені Богомольця Ігор Зайцев розповість про особливості епідемії вірусних гепатитів та їхнє лікування.

Лікарка-інфекціоністка Центру інтегрованих медико-соціальних послуг Друге медичне об’єднання Львова Олена Павлишин надасть роз’яснення про тестування на вірусні гепатити та про те, як стати ближчими до пацієнтства.

Завідувачка кафедри педіатрії №1 НМУ імені Богомольця, професорка, докторка медичних наук, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії медичних наук України» Валентина Березенко поділиться знаннями та досвідом щодо особливостей виявлення вірусного гепатиту у дітей та подальшого лікування. Говоритиме про досвід України та найкращі світові практики.

Лікарка-педіатриня, координаторка освітніх проєктів «Медичні пікніки» та «Наукові пікніки», експертка Національного порталу з імунізації Анастасія Бикова-Шелевицька розкаже про вакцинацію проти вірусу гепатиту B серед дітей та дорослих.

Пацієнт, який успішно пройшов лікування, лідер пацієнтської спільноти, керівник Громадської організації «bcd» – Юрій Войналович – розповість про досвід пацієнтів та активістів у лікуванні вірусних гепатитів.

Ще онлайн заходи