Навчання, подія

Онлайн курси

Імунопрофілактика інфекційних хвороб (8 балів)

18 Серпня 2021 - 14 Грудня 2025

Профілактичний напрямок – це один з ключових пріоритетів у боротьбі з інфекційними хворобами. І роль імунопрофілактики для нього є беззаперечною. Це підтверджується ліквідацією натуральної віспи, відсутністю випадків паралітичного поліомієліту у Західній півкулі, значним успіхом у елімінації кору та синдрому вродженої краснухи. Доцільність вакцинації було доведено епідемією дифтерії, що виникла під час катастрофічного зниження охоплення щепленнями проти цієї інфекції.

Імунопрофілактика – галузь медицини, що швидко розвивається та посилює консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін у боротьбі з інфекційними хворобами. Модернізація вакцин, створення нових вакцин, зміна підходів та схем імунопрофілактики потребують постійного навчання лікаря.

Курс допоможе вдосконалити теоретичні знання і практичні навички з питань імунопрофілактики інфекційних хвороб, забезпечить злагоджений та системний підхід до оптимізації заходів вакцинопрофілактики.

Курс розроблено кандидатом медичних наук, головою Національної технічної групи експертів з імунізації, провідним експертом Національного порталу з імунізації Федором Лапієм для Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Для кого курс

Курс розрахований на підвищення кваліфікації лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, терапевтів та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти сфери охорони здоров’я.

Курс безкоштовний?Курс є повністю безкоштовним.

В який час будуть проходити заняття?Матеріали, завдання, форум доступні в будь-який час.

Захід розрахований на лікарські спеціальності Педіатрія, Загальна практика – сімейна медицина, Терапія, Інфекційній хвороби, Дитячі інфекційні хвороби, Імунологія, Дитяча імунологія, Епідеміологія, Загальна гігієна відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753).

Номер курсу – 37

Ще онлайн курси