Навчання, подія

Онлайн курси

Як вводити вакцину (6 балів)

13 Грудня 2022 - 13 Грудня 2025

Проведення сесії імунізації вимагає підготовки. В цьому курсі від Європейського бюро ВООЗ Ви дізнаєтеся, як зібрати речі для сесії імунізації, використовувати контрольний список та підготувати своє робоче місце, щоб гарантувати, що ваша сесія буде безпечною та ефективною.

Перш ніж вводити вакцину, необхідно пересвідчитись, що вона безпечна та ефективна на момент використання. Ви навчитеся читати ФТІ, оцінювати придатність особи до імунізації та можливі протипоказання, а також використовувати політику багатодозових флаконів, щоб гарантувати безпеку та якість вакцин.

Вакцини випускаються в різних формах і можуть вводитися в м’язи, між шарами шкіри або під них, у вигляді крапель у рота. Ви ознайомитеся з технікою безпечних ін’єкцій для різних форм випуску, щоб гарантувати безпечне введення кожної вакцини.

Від того, як ви взаємодієте з особами, що здійснюють догляд, та їхніми дітьми, залежить те, як вони ставитимуться до вакцинації, а також імовірність того, чи повернуться вони на наступну сесію.Ви дізнаєтеся, як спокійно та чітко спілкуватися з особами, що здійснюють догляд, та будете впевнені, що вони мають усю необхідну інформацію для наступної сесії.

 

Цей курс адаптований українською мовою з оригінальних матеріалів Immunization Academy.

Захід розрахований на лікарські спеціальності Загальна практика – сімейна медицина, Інфекційні хвороби, Терапія, Дитячі інфекційні хвороби, Педіатрія, Підліткова терапія, Бактеріологія, Вірусологія, Гігієна дітей та підлітків, Епідеміологія, Загальна гігієна, Імунологія відповідно до номенклатури лікарських спеціальностей, затвердженої наказом МОЗ України від 22 лютого 2019 року № 446 (у редакції наказу МОЗ України від 18 серпня 2021 року № 1753). 

Ще онлайн курси