Розпочався третій рік просвітницької роботи з теми імунопрофілактики у межах проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я”
Громадська спілка “Коаліція за вакцинацію” розпочинає третій рік роботи у межах проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” і розширює мережу громад, у яких уже найближчим часом будуть проводитися інформаційно-просвітницькі заходи з теми вакцинації.
Поки триває конкурсний відбір нових громад для участі в проєкті, команда Коаліції провела зустріч для обговорення важливих питань подальшої роботи, а саме:
- завдання третього проєктного року,
- формат, призначення та обсяги поліграфічної продукції,
- партнерська співпраця,
- шляхи комунікації та організація PR-підтримки,
- проведення опитування щодо ставлення населення громад до вакцинації.
“Коаліція за вакцинацію” висловлює щиру подяку нашим партнерам, Національному медичному університету імені О.О. Богомольця, за наданий майданчик (аудиторію медичної бібліотеки) для робочої зустрічі команди, а також за участь у ній профільних фахівців університету:
- Тетяни Петрусевич, завідувачки кафедри епідеміології,
- Олени Зубленко, доцентки кафедри епідеміології,
- Анатолія Гринзовського, завідувача кафедри надзвичайних ситуацій та тактичної медицини,
- Вероніки Мельник, асистентки кафедри надзвичайних ситуацій та тактичної медицини.
Маємо надію на подальшу спільну роботу з поширення актуальної та перевіреної інформації про вакцинацію, адже наш Національний портал з імунізації має потенціал стати освітнім онлайн-хабом для студентів-медиків.
“Присутні розглянули питання співпраці з Національним медичним університетом, можливість залучення студентів медичних спеціальностей до інформаційних та просвітницьких кампаній із вакцинації, обміну досвідом між фахівцями Коаліції за вакцинацію та викладачами університету. Як зазначили на заході, участь представників НМУ як експертів на Національному порталі з імунізації дозволить використовувати досвід нашого Університету та академічні знання на практиці, зосереджуючись на актуальних питаннях охорони здоров’я. Фахівці Університету спроможні відповісти на питання відвідувачів порталу, пояснити важливість вакцинації та надати актуальну інформацію про новітні методи імунопрофілактики. Спільні зусилля науковців, студентів і медиків-практиків НМУ імені О.О. Богомольця сприятимуть підвищенню компетенції медичних кадрів і формуванню загальної культури здоров’я, що є основою для розбудови стійкої системи громадського здоров’я в Україні”, – зазначили фахівці НМУ.
І окрема подяка Федору Лапію, лікарю-інфекціоністу, голові НТГЕІ і провідному експерту Національного порталу з імунізації, за пряме включення з чудовими новинами щодо оновлення календаря щеплень та розширення повноважень медичних сестер в галузі вакцинації. Докладніше про це – у наших майбутніх публікаціях.
Довідково:
Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України
Фото: PR-служба ГС “Коаліця за вакцинацію”
Інші новини
Грип. Як запобігати та лікувати? Пояснює лікар
Стартувала доставка майже двох мільйонів доз вакцини АДП-м у регіони України – ЦГЗ
48-річний чоловік помер від правця на Львівщині
Грип та COVID-19 в Україні: що нового?
Підозра на правець на Львівщині: захворів 48-річний чоловік
270 тисяч доз вакцини проти правця та дифтерії доставив в Україну Дитячий Фонд ООН ЮНІСЕФ