- Головна
- Новини вакцинації
- Вебінар “Батьківство без стресу” пройшов на платформі Національного порталу з імунізації
Вебінар “Батьківство без стресу” пройшов на платформі Національного порталу з імунізації

Вебінар “Батьківство без стресу: щеплення, розвиток та догляд за малюком” пройшов 17 березня на платформі Національного порталу з імунізації.
Спікерами виступили досвідчені лікарі-практики, що розповіли майбутнім та молодим батькам, як підготуватися до народження малюка, як правильно доглядати за ним у перші місяці життя, що варто знати про вакцинацію немовлят та як зрозуміти, що малюк розвивається гармонійно.
Сімейний лікар та популяризатор вакцинації Михайло Дан, що також виступив модератором заходу, розповів батькам про відмінності між вакцинами, закупленими бюджетним коштом, та вакцинами на комерційному ринку.
Педіатриня, імунологиня, інфекціоністка, керівниця регіонального осередку ГО “Батьки за вакцинацію”, експертка Національного порталу з імунізації Анна Кухарук розкрила для слухачів тему “Психоемоційний та фізичний розвиток немовлят: як зрозуміти, що все йде за планом”.
Сімейна лікарка, імунологиня Надія Шубала представила для учасників тему “Перші місяці життя дитини: як одягати, сон, непотрібні девайси для діток тощо”.
Учасники вебінару мали можливість поставити експертам питання після кожного блоку заходу. Також Національний портал з імунізації підготує матеріал із відповідями на запитання учасників про вакцинацію, які вони надішлють організаторам заходу протягом цього тижня. Цей матеріал буде оприлюднено на нашому ресурсі в розділі новин.
Матеріал підготовлено редакцією Національного порталу з імунізації в рамках реалізації меморандуму щодо спільних намірів з розвитку імунопрофілактики між МОЗ України, ЦГЗ України та ГС ‘Коаліція за вакцинацію’.
Інші новини
Вірус папіломи людини. Чому вакцинація в підлітковому віці – найкращий захист
Міфи та правда про туберкульоз
Профілактична вакцинація проти сказу
Зимова Школа Вакцинації-2025 пройшла в Закарпатській області
Медичні заклади України отримали 100 тисяч доз комбінованої вакцини ПЕНТА-Hib
Хибні протипоказання: чому не варто відкладати вакцинацію