Навчання, подія

Онлайн заходи

Інфекції та імунітет.

30 листопада - 1 грудня
10:00 - 18:00

Дорогі колеги! Запрошуємо вас до реєстрації на науково-практичну конференцію «Інфекції та імунітет», що пройде у змішаному офлайн-онлайн форматі (https://bit.ly/3stHYxy) 30.11–01.12.2023 р.

Організатор заходу: ГО “Всеукраїнська асоціація дитячої імунології (ВАДІ)

У партнерстві із регіональним бюро ВООЗ в Україні ми поговоримо про виклики для імунопрофілактики, які стоять перед Україною під час збройної агресії рф, про спалахи кору в Україні та реагування на них, стратегії вакцинації проти COVID-19 сезоні 2023-2024. Розглянемо проблему менінгококової інфекції та її імунопрофілактики на вакцинному саміті.

Серед ключових тем конференції: оцінка імунітету у дітей та дорослих та корисні поради, щоб запідозрити імунодефіцит і коли не потрібно цього робити, хвороба Кавасакі, розбір клінічних випадків. На прикладі ГО «ВАДІ» покажемо, як можна ефективно будувати співпрацю із соціально відповідальним бізнесом.

Місце проведення: м. Київ, готель «Братислава», вул. А. Малишка, 1. Ми робимо конференцію відкритою для участі, але звертаємо увагу, що число учасників офлайн є обмеженим, то поспішіть зареєструватись!
Після проходження тестування зареєстровані учасники отримають сертифікат із 10 балами БПР.

Програма заходу: Програма 30.11-01.12.2023.pdf – Google Диск

Ще онлайн заходи