Актуальні питання імунопрофілактики в Житомирській області
7 лютого 2024
12:00 - 17:00
Науково-практична конференція “Актуальні питання імунопрофілактики в Житомирській області”
Запрошуємо до участі медичних працівників закладів охорони здоров’я первинної ланки Житомирської області:
Лікарські спеціальності: загальна практика – сімейна медицина, педіатрія, терапія, а також організація та управління охорони здоров’я, епідеміологія, імунологія
Формат проведення: онлайн (дистанційна участь у режимі реального часу) на платформі Національного порталу з імунізації.
Дата та час проведення: 7 лютого 2024 року, 12.00 – 17.00 год.
Захід з нарахуванням балів БПР, 5 балів за участь при 80% правильних відповідей на тест за матеріалами онлайн заходу.
Мета заходу: надати достовірні та актуальні дані про рутинні та рекомендовані щеплення, включно зі щепленнями проти COVID-19,про користування інструментами електронної системи охорони здоров’я та особливості комунікації з різними категоріями пацієнтів для їх подальшого якісного консультування з метою збільшення охоплення декларантів щепленнями.
Програма заходу:
Вступне слово
Презентація проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я». Національний портал з імунізації. Поширення поліграфії з промоції вакцинації (Кухарук Анна Павлівна, регіональний координатор проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я” від ГС “Коаліція за вакцинацію” у Житомирській області, Член правління та керівник Житомирського обласного осередку ГО “Батьки за вакцинацію”. Позаштатний експерт НСЗУ за напрямком «Педіатрія». Лікар педіатр-інфекціоніст, міський дитячий імунолог)
Рутинні та рекомендовані щеплення (Лапій Федір Іванович, голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики)
Ефективні комунікації з питань вакцинації із різними цільовими аудиторіями (Гриньова Наталія Євгенівна, лікар- епідеміолог відділу імунопрофілактики Вінницького обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, лікар-імунолог, керівник Вінницького обласного осередку ГО “Батьки за вакцинацію”).
Використання інструментів НСЗУ. Дієвий алгоритм перерозподілу вакцин в межах області між закладами первинної ланки. Оформлення придбання вакцини на громаду місцевою владою з її коштів. Медичні довідки і вакцинація. (Олександр Заіка, керівник програми імунізації, МОЗ України).
Досвід роботи мобільних команд з вакцинації на прикордонних та раніше окупованих територіях. (Колбовська Тетяна Василівна, лікар епідеміолог, заступник директора КНП “Овруцький ЦПМСД”)
Запитання та відповіді.
Про порядок проведення підсумкового контролю набутих знань та компетентностей.
Для участі в науково-практичній конференції просимо заповнити реєстраційну форму, розміщену нижче. Участь безкоштовна. За один день до проведення заходу Ви отримаєте запрошення на зазначену Вами електронну пошту.
Організатор заходу: ГС “Коаліція за вакцинацію”
Захід проводиться у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Одеській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській областях в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я» .
Слідкуйте за анонсами.
Всі бажаючі зможуть переглянути запис вебінару в архіві розділу “Вебінари з вакцинації для ЦПМСД”
Проєкт «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я – ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» на підтримку Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я України.
ЗАПИС ЗАХОДУ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ НИЖЧЕ