- Головна
- Новини вакцинації
- Попередні підсумки роботи проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»
Попередні підсумки роботи проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

Завершується перший квартал 2 року проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», а це значить, що час підвести підсумки роботи в 32 фокусних громадах області, які, як нагадуємо, за конкурсним відбором були залучені для реалізації проєктних активностей, зокрема у напрямку «імунізація».
Розпочалася робота в громадах з проведення ознайомчих робочих зустрічей регіональної команди проєкту з активом громад (керівництво, освітяни, медики, соціальні працівники, ГО, волонтери тощо) з метою презентації завдань, місії та візії проєкту та проведення оцінки ресурсів, можливостей, а передусім викликів громад у сфері імунопрофілактики задля окреслення подальших кроків співпраці у напрямку захисту населення від інфекційних захворювань.
Варто відзначити, що всі 32 громади, які увійшли у новий проєктний рік, наголосили на бажанні працювати в проєкті та посилювати спроможність своєї громади, передусім у підвищенні культури вакцинації та обізнаності щодо вакцинокерованих інфекцій.
На виконання даного завдання регіональні координатори з вакцинації проєкту із залученням обласних експертів з вакцинації та сімейних лікарів з центрів первинної медико-санітарної допомоги фокусних громад наразі провели вже 27 просвітницьких зустрічей, участь в яких взяли близько 650 осіб, передусім представників батьківських колективів, освітян, медиків, ВПО, влади, соціального сектору тощо.
Також було проведене анонімне анкетування щодо ставлення до вакцинації, в якому взяло участь близько 3 тис осіб з фокусних громад проєкту. Результати даного анкетування будуть представлені окремо, а наперед лише відзначимо, що міфів та упереджень у громадян багато, а значить, що є з чим працювати і зрозумілі результати, яких варто досягти по завершенні проєкту.
Ще було багато активностей з презентації Національного порталу з імунізації, поширення тематичної поліграфії серед медиків та громадськості, командних брейнштормів, безліч важливих комунікацій і ще купа малих, але важливих справ.. – про все й не написати, а головне, що це лише початок, попереду ще багато цікавих заходів і все задля того, аби наші українці були озброєні знаннями, а значить вакциновані та захищені!
Підготовлено редакцією Національного порталу з імунізації.
Просвітницька зустріч з промоції вакцинації. Одеська область.
Спікери зустрічі з промоції вакцинації. Одеська область. Cправа наліво – Ганна Лєснікова, Вікторія Білочук, Зоя Чорна.
Зустріч з промоції вакцинації. Тернопільська область.
Захід з презентації Національного порталу з імунізації. Проводить регіональна координаторка в Тернопільській області – Надія Шубала.
Інформаційна зустріч з промоції вакцинації. Житомирська область.
Інформаційна зустріч з промоції вакцинації. Київська область.
Робоча зустріч в Менській громаді. Чернігівська область.
Просвітницька зустріч з промоції вакцинації. Івано-Франківська область.
Робоча зустріч. Чернівецька область.
Просвітницька зустріч. Вінницька область.
Інші новини
Як нова редакція Закону про захист населення від інфекційних хвороб може наблизити євроінтеграцію України?
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА Громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» щодо візиту Регіонального директора Європейського бюро ВООЗ до російської федерації
Мій шлях до Ради Коаліції за вакцинацію. Наталія Гриньова
«ВАКЦИНАЦІЯ — СПІЛЬНА СПРАВА»: ЯК ГРОМАДИ СТАЮТЬ ЛІДЕРАМИ ІМУНОПРОФІЛАКТИКИ
Оголошено конкурс для участі в Літній школі з імунології для юніорів
На платформі Національного порталу з імунізації пройшли навчальні вебінари про здоров’я дітей та підлітків