50 тисяч щеплень за тиждень зробили мобільні бригади ЦКПХ
За 7 днів мобільні вакцинальні команди центрів контролю та профілактики хвороб провели 522 виїзди до віддалених міст та сіл України та зробили 50 528 щеплень для дорослих та дітей. Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.
Найчастіше серед дорослих проводили щеплення проти дифтерії та правця, а також COVID-19. Серед дітей — проти поліомієліту та кору.
Крім того, протягом тижня фахівці проводили роз’яснення щодо профілактики неінфекційних захворювань у громадах своїх областей та віддалених населених пунктах.
МОЗ нагадує, що центри контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ) працюють у кожній області. Вони забезпечують послуги з профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, епідемічного нагляду та відповідають за імунопрофілактику мешканців у своїх регіонах.
В рамках спільного проєкту Національного порталу з імунізації та обласних центрів контролю та профілактики хвороби МОЗ України було оприлюднено найуспішніші кейси з імунізації від кожного регіону, аби громадськість більше дізналася про діяльність ЦКПХ, а керівники Центрів мали можливість поділитися досвідом. Ознайомитись з кейсами можна в розділі “Новини вакцинації“.
Підготовлено редакцією Національного порталу з імунізації
Головне фото надане ДУ “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб”
Інші новини
У м.Трускавець триває «Літня школа вакцинації»
Сімейна лікарка про важливість вакцинації для захисту здоров’я дітей
Ставте рамку на фото в соцмережах та підтримуйте імунізацію!
Спалах гепатиту А зафіксовано на Рівненщині
Найцікавіше про БЦЖ від фтизіатра Оксани Молодої
“Чесно про вакцинацію”: відповіді на найпоширеніші запитання батьків